ЧЕСНО – це громадський рух для сучасної молоді

На зараз дуже часто зустрічаються такі ситуації, коли вибраний лідер зовсім не виправдовує сподівань своїх виборців. Чому так відбувається? Адже саме громадяни вибирають хто саме повинен стати президентом нашої країни. Це може бути тому що всі звертають увагу не на справжні факти з біографії та кар’єри, а на сумлінні обіцянки та плани можновладців.

Щоб вибрати правильного кандидата необхідно лише більш уважно відноситися до справжньої інформації про людей, котрі відносяться до влади. Але, де її можна знайти, якщо більшість преси та ЗМІ проплачено депутатами, а інша інформація дуже деформована і часто сильно відрізняється від правди. Де ж знайти справжні витоки реальної інформації? Невже необхідно витратити увесь вільний час на те, щоб по крупинкам знайти необхідні вірні факти?

На сьогодні створений спеціальний ресурс, на якому розміщують лише перевірені факти про кожного депутата, який вказаний у виборчому білеті. Цей ресурс називається ЧЕСНО.

Чесно – це громадський рух, який бореться за чисту демократію в Україні. www.chesno.org - це офіційний сайт спілки, на якому працюють спеціалізовані експерти, які висловлюють лише об’єктивне судження про кожну сформовану ситуацію та дії політиків.

Зараз дуже важливо донести до людей знання про те, які переваги дає постійне використання ресурсу, особливо потрібно дати ці знання молодим людям, які тільки починають свій путь як свідомі виборці. Активісти спілки вибирають такі критерії чесності лідерів, як:

1. Незмінність позиції, незалежно від створених на даний момент умов.

2. Відсутність у біографії чорних плям від корупційних дій та хабарництва.

3. Відповідальне відношення до декларації про доходи.

4. Відсутність різнобічних порушень прав та свобод людей.

5. Постійна особиста присутність на усіх голосуваннях парламенту.

6. Відвідання не менше ніж трьох четвертій усіх заходів Верховної Ради України.

Разом з журналістами та просто не байдужими людьми активісти і волонтери перевіряють надійність та порядність майбутніх лідерів. Усе робиться ради максимальної демократичності країни, адже співробітки спілки вірять у те, що кожен з нас може зробити країну кращою.

Як бачимо, активісти і волонтери працюють переважно заради того, щоб забезпечити максимальну прозорість між працівниками влади, та народом. Саме тому краще вибирати чесний ресурс, ніж знову потерпати від хабарницького відношення держави до громадян.

Джерело:

http://www.chesno.org/скачать dle 12.1

 

29-11-2018, 11:19
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именемy.
Похожие услуги: